wtorek, 31 grudnia 2013

Podczas wywiadu z fanami w radiu ltalia,Martina zaśpiewała aktualnie jedną piosenkę.Fani podobno byli wzruszeni,aż wywołało na ich ciele gęsią skórkę :D 

Violetta RadioItalia: Martina Stoessel canta a cappella (wpiszcie sobie np.tak

I tam znajdziecie .
http://www.youtube.com/watch?v=seM2qLv5RPI A jak nie to macie tu .:D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz