Martina była pod wielkim wrażeniem! :)
~~Świat Martini Stoessel-Violetta~~~
piątek, 10 stycznia 2014
wtorek, 7 stycznia 2014
środa, 1 stycznia 2014
No siemanko! I jak minął sylwester , było dużo zabawy, macie kaca po piciu Picolo ? I jak wam leci już pierwszy dzień roku 2014?

Martina w tym roku spędzi sylwestra po raz pierwszy poza Argentyną. Wiecie ze jest teraz we Włoszech,gdzie rozpoczęła kolejna część trasy koncertowej.Coś czytałam że Martina spędzi sylwestra z bratem w Mediolanie.Martina liczy że będzie bardzo dobra zabawa . :)
wtorek, 31 grudnia 2013
Podczas wywiadu z fanami w radiu ltalia,Martina zaśpiewała aktualnie jedną piosenkę.Fani podobno byli wzruszeni,aż wywołało na ich ciele gęsią skórkę :D
Violetta RadioItalia: Martina Stoessel canta a cappella (wpiszcie sobie np.tak
I tam znajdziecie .
http://www.youtube.com/watch?v=seM2qLv5RPI A jak nie to macie tu .:D
Witajcie !
Jak tam dzionek leci ?...Z okazji Nowego Roku chciała składam wam jak najlepsze życzenia żeby ten rok był dla was jak najlepszy, niech będzie wesoły,spotykajcie nowych ludzi -miłych,pomyślności w nowym roku,no i po prostu żeby nic wam się złego nie przytrafiało tylko same dobre rzeczy .
~~ Życzy wam Kasia.B ~~
Jak tam dzionek leci ?...Z okazji Nowego Roku chciała składam wam jak najlepsze życzenia żeby ten rok był dla was jak najlepszy, niech będzie wesoły,spotykajcie nowych ludzi -miłych,pomyślności w nowym roku,no i po prostu żeby nic wam się złego nie przytrafiało tylko same dobre rzeczy .
~~ Życzy wam Kasia.B ~~
Subskrybuj:
Posty (Atom)
.jpg)

.jpg)