piątek, 10 stycznia 2014

   Słyszeliście Martina spotkała  papieża Franciszka ! 
Martina była pod wielkim wrażeniem! :)

wtorek, 7 stycznia 2014

  No  siemacie ,jak tam leci ? Jak wam dzionek mija,mam nadzieje że dobrze ;3 Kto by jeszcze chciał wolne ?...Jak wam się blog podoba ?..Coś chcecie żebym tu zmieniła ?... Piszcie w komentarzach !:) 
 Jaa chce takiego,kupcie mi go *.* 

środa, 1 stycznia 2014

                                 SYLWESTER!     
 
Martina spędziła  sylwestra, była gościem  we włoskiej telewizji.Martina zaśpiewała jedną piosenkę na sylwestrowym koncercie.Wyglądała ślicznie wyglądała jak dla mnie!! :). Zaśpiewała piosenkę "Libre Soy"!! 
   No siemanko! I jak minął sylwester , było dużo zabawy, macie kaca po piciu Picolo ? I jak wam leci już pierwszy dzień roku 2014?

 Martina w tym roku spędzi sylwestra po raz pierwszy  poza Argentyną. Wiecie ze jest teraz we Włoszech,gdzie rozpoczęła kolejna część trasy koncertowej.Coś czytałam że Martina spędzi sylwestra z bratem w Mediolanie.Martina liczy że będzie bardzo dobra zabawa . :)

wtorek, 31 grudnia 2013

Podczas wywiadu z fanami w radiu ltalia,Martina zaśpiewała aktualnie jedną piosenkę.Fani podobno byli wzruszeni,aż wywołało na ich ciele gęsią skórkę :D 

Violetta RadioItalia: Martina Stoessel canta a cappella (wpiszcie sobie np.tak

I tam znajdziecie .
http://www.youtube.com/watch?v=seM2qLv5RPI A jak nie to macie tu .:D
Martina już  jest w Włoszech , gdzie spędzi tam sylwestra :)
Martina miała wywiad w Radiu Ltalia,i spotkanie z fanami .<3
Oczywiście wygląda jak milion dolarów :D he.
(Jak wam się podobają jej te ogromne  buty?.)
             Witajcie !
Jak tam dzionek leci ?...Z okazji Nowego Roku chciała składam wam jak najlepsze życzenia żeby ten rok był dla was jak najlepszy, niech będzie wesoły,spotykajcie nowych ludzi -miłych,pomyślności w nowym roku,no i po prostu żeby nic wam się złego nie przytrafiało tylko same dobre rzeczy . 
                                       ~~ Życzy wam Kasia.B ~~