poniedziałek, 30 grudnia 2013

           Martina z bratem w samolocie ! 
 Wiecie za pewne że martina świetnie dogaduję się ze swoją rodziną, co nie jest tak oczywiste wśród gwiazd.Mam dla was zdjęcie z jej bratem , który ma na imię Fran.(słodki co nie?)
Podobni są do siebie bardzo co nie?:D.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz