Hym.. Pewnie wiecie że od jakiegoś czasu chodzą ploty że Martina i jej nowy kolega Peter Lanzani , są parą . Nie dawno dziewczyna potwierdziła że są razem o.O. Mimo że on ile od niej jest starszy no ale serce nie wybiera.I Martinia opublikowała zdjęcie jak się przytulają słodko ♥
Siemanko ! Założyłam tego bloga po prostu z nudów, dziś mój pierwszy dzień. Będę tu wstawiać informacje,zdjęcia Martini i Petera (#nie raz jego #). No to tyle czekam na komentarze i mam nadzieje że będziecie zaglądać <33
~~Kasi..♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz