piątek, 10 stycznia 2014

   Słyszeliście Martina spotkała  papieża Franciszka ! 
Martina była pod wielkim wrażeniem! :)

wtorek, 7 stycznia 2014

  No  siemacie ,jak tam leci ? Jak wam dzionek mija,mam nadzieje że dobrze ;3 Kto by jeszcze chciał wolne ?...Jak wam się blog podoba ?..Coś chcecie żebym tu zmieniła ?... Piszcie w komentarzach !:) 
 Jaa chce takiego,kupcie mi go *.* 

środa, 1 stycznia 2014

                                 SYLWESTER!     
 
Martina spędziła  sylwestra, była gościem  we włoskiej telewizji.Martina zaśpiewała jedną piosenkę na sylwestrowym koncercie.Wyglądała ślicznie wyglądała jak dla mnie!! :). Zaśpiewała piosenkę "Libre Soy"!! 
   No siemanko! I jak minął sylwester , było dużo zabawy, macie kaca po piciu Picolo ? I jak wam leci już pierwszy dzień roku 2014?

 Martina w tym roku spędzi sylwestra po raz pierwszy  poza Argentyną. Wiecie ze jest teraz we Włoszech,gdzie rozpoczęła kolejna część trasy koncertowej.Coś czytałam że Martina spędzi sylwestra z bratem w Mediolanie.Martina liczy że będzie bardzo dobra zabawa . :)