Podczas wywiadu z fanami w radiu ltalia,Martina zaśpiewała aktualnie jedną piosenkę.Fani podobno byli wzruszeni,aż wywołało na ich ciele gęsią skórkę :D
Violetta RadioItalia: Martina Stoessel canta a cappella (wpiszcie sobie np.tak
Martina już jest w Włoszech , gdzie spędzi tam sylwestra :) Martina miała wywiad w Radiu Ltalia,i spotkanie z fanami .<3 Oczywiście wygląda jak milion dolarów :D he. (Jak wam się podobają jej te ogromne buty?.)
Witajcie ! Jak tam dzionek leci ?...Z okazji Nowego Roku chciała składam wam jak najlepsze życzenia żeby ten rok był dla was jak najlepszy, niech będzie wesoły,spotykajcie nowych ludzi -miłych,pomyślności w nowym roku,no i po prostu żeby nic wam się złego nie przytrafiało tylko same dobre rzeczy . ~~ Życzy wam Kasia.B ~~
poniedziałek, 30 grudnia 2013
Hej,jak byście coś chcieli czy coś się zapytać to macie tu mojego ask'a zapraszam <3
Martina z bratem w samolocie ! Wiecie za pewne że martina świetnie dogaduję się ze swoją rodziną, co nie jest tak oczywiste wśród gwiazd.Mam dla was zdjęcie z jej bratem , który ma na imię Fran.(słodki co nie?) Podobni są do siebie bardzo co nie?:D.
niedziela, 29 grudnia 2013
Słyszeliście,że Martina pozdrowiła dziś Polskę, dziś pod czas czatu na żywo . !!Martina pokazała po raz kolejny jak bardzo kocha nasz kraj !♥Koncert w Polsce na pewno się odbędzie ! ♥☼
Martina w magazynie "GRAZIA" !Pełna sesja ♥ Dziś pojawiły się kolejne fotki z tej sesji.Martina wyszła bardzo ładnie zobaczcie ! :)..Te fotki też możecie zobaczyć na Twitterze :D
No,no to już 102 osoby miło mi bardzo ♥
sobota, 28 grudnia 2013
Marina Stoessel w Polsce!Koncert w lutym? ( na razie tylko plotki to są ).
Martina Stoessel potwierdziła wczoraj, że uczy się języka polskiego i radzi sobie już bardzo dobrze. Oznacza to zapewne, że gwiazda szykuje się do koncertu w naszym kraju. Występ nie jest na razie potwierdzony, ale jest to zapewne kwestia czasu. Jest szansa, że występ odbędzie się na początku lutego, gdyż wtedy Martina kończy trasę w Europie..
Martina uczy się Polskiego ! I mówi już bardzo dobrze ! :D Arr. Gwiazdy Hollywood są znane z tego,że próbują mówić po Polsku.Zachwycili nas jakiś czas temu One Direction, którzy powiedzieli "w górę ręce" .Ale pobiła ich Martina Stoessel,która mówi już prawie biegle po Polsku.
Marina nauczyła się , specjalnie dla nas języka Polskiego i składa życzenia po Polsku ,to słodkie ! :D (to z Twitter'a ) Kochani, wesolych swiat i szalonego Nowego Roku dla wszystkich moich tinistas! Caluje i mam nadzieje do zobaczenia wkrotce 🎉🎄💝besos Polonia!
Martina w czapce Mikołaja co nie że słodko ☼! Martina nie zapomniała o swoich fanach,i złożyła im życzenia. I nawet jest zdjęcie jej w czapce mikołaja wygląda super nie ? ↓↓↓↓↓↓↓↓
↓↓ NOTATKA ! ◘ Hej Miśki ◘ No i jak tam święta mijają, mam nadzieję że dobrze. I jak ten blog dobrze jest macie jakieś tak ujmę sapy do niego,coś się nie podoba czy coś (walcie w komentarzu,a ja zmienię).Np.co byście chcieli tu czytać,oglądać & takie tam ☼.
środa, 25 grudnia 2013
Jak wam się podobna ?! :D ♥
Słyszeliście tą piosenkę- mi się podoba, lubię ją <333
wtorek, 24 grudnia 2013
WESOŁYCH ŚWIĄT ! <3
Z okazji Bożego Narodzenia chcę wam złożyć jak najlepsze życzenia,dużo zdrowia, miłości,pomyślności,dużo szóstek ,żebyście zdawali , noo udanego nowego roku,tylko nie poszalejcie za mocno na sylwestra!. To moje życzenia nie wiem co jeszcze wam mam życzyć :) Ps.Przepraszam że teraz wam życzenia składam ale wcześnie w ogóle czasu nie było, szykowanie jedzenia itd... HYM .. A jak wigilia minęła, dużo paczek było pod choinką,był mikołaj haha :* ?
Martina Stoessel na okładce magazyny "GRAZIA"(#PREMIERA#) To jej najlepsza sesja !!
W Argentynie dziś ukazał się nowy numer magazynu "GRAZIA" Na okladce pozuje Martina Stoessel, i jest to jej chyba najlepsza sesja.Wkrótce powinny się pokazać kolejne zdjęcia z sesji !.Narazie zobaczcie okładkę # #MRAŚNIE C-NIE ?
#Martina na Święta w domu bez makijażu ! -W domu w Argentynie dziewczyna pewnie pomaga mamie lepić pierogi,i takie tam :) Na tej fotce Martina jest bez makijażu jak wam się podoba , lepiej jej w czy bez#?
#Martina ma białe ubranie na wigilię !# # Już w Argentynie była (chyba)kolacja,Martina była gotowa do rodzinnego spotkania.Zobaczcie jak wygląda jak wam się podoba od skali 0 do 10 ! #
poniedziałek, 23 grudnia 2013
Martina jest bez makijażu, i w bikini ! Kiedy my się męczymy z tą okropną zimą w Polsce, to w Argentynie jest idealna pogoda Martina chciała tą pogodę wykorzystać i w stroju w swojej wilii w Buenos Aires.! :D Jak wam się podoba Martina Stoessel bez makijażu ? ♥
niedziela, 22 grudnia 2013
Wiecie,Martinie widziano w nocy na imprezie świątecznej w Buenos Aires! Dziewczyna była ubrana w sukienkę w wzorki , i mocna różą szminkę (mój ulubiony kolor ♥).Ona zawszę się bosko prezentuje |:D
Niby Martinia jest spokojna, i ułożona ale gdy ktoś wejdzie jej za skórę umie pokazać pazurki co-nie ? ♥
HYm,, z serialu Violetta, którą wolicie Esmeralda czy Angie ? ♥
Ej tak szczerze kogo woleliście Leona czy Thomasa ? :D
A kogo wolicie teraz ? ;33
Aaam .Ale te jej włosy arr ♥ Kocham takie końcówki włosów u niej super wyglądają.
PS. Nie długo święta ♥
Ach te usta po prostu me gusta ♥
Hym.. Pewnie wiecie że od jakiegoś czasu chodzą ploty że Martina i jej nowy kolega Peter Lanzani , są parą . Nie dawno dziewczyna potwierdziła że są razem o.O. Mimo że on ile od niej jest starszy no ale serce nie wybiera.I Martinia opublikowała zdjęcie jak się przytulają słodko ♥
Siemanko ! Założyłam tego bloga po prostu z nudów, dziś mój pierwszy dzień. Będę tu wstawiać informacje,zdjęcia Martini i Petera (#nie raz jego #). No to tyle czekam na komentarze i mam nadzieje że będziecie zaglądać <33 ~~Kasi..♥