niedziela, 22 grudnia 2013

       Wiecie,Martinie widziano w nocy na imprezie świątecznej w Buenos Aires! Dziewczyna była ubrana w sukienkę w wzorki , i mocna różą szminkę (mój ulubiony kolor ♥).Ona zawszę się bosko prezentuje |:D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz