wtorek, 24 grudnia 2013

               #Martina na Święta  w domu bez makijażu ! 

        -W domu w Argentynie dziewczyna pewnie pomaga mamie lepić pierogi,i takie tam :) Na tej fotce Martina jest bez makijażu jak wam się podoba , lepiej jej w czy bez#? 

       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz