Martina jest bez makijażu, i w bikini ! Kiedy my się męczymy z tą okropną zimą w Polsce, to w Argentynie jest idealna pogoda Martina chciała tą pogodę wykorzystać i w stroju w swojej wilii w Buenos Aires.! :D Jak wam się podoba Martina Stoessel bez makijażu ? ♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz