poniedziałek, 23 grudnia 2013

                      Martina jest bez makijażu, i w bikini !  
        Kiedy my się męczymy z tą okropną zimą w Polsce, to w Argentynie jest idealna pogoda Martina chciała tą pogodę wykorzystać i w stroju w swojej wilii w Buenos Aires.! :D 
  Jak wam się podoba Martina Stoessel bez makijażu ? ♥ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz