środa, 1 stycznia 2014

   No siemanko! I jak minął sylwester , było dużo zabawy, macie kaca po piciu Picolo ? I jak wam leci już pierwszy dzień roku 2014?

 Martina w tym roku spędzi sylwestra po raz pierwszy  poza Argentyną. Wiecie ze jest teraz we Włoszech,gdzie rozpoczęła kolejna część trasy koncertowej.Coś czytałam że Martina spędzi sylwestra z bratem w Mediolanie.Martina liczy że będzie bardzo dobra zabawa . :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz