No siemanko! I jak minął sylwester , było dużo zabawy, macie kaca po piciu Picolo ? I jak wam leci już pierwszy dzień roku 2014? Martina w tym roku spędzi sylwestra po raz pierwszy poza Argentyną. Wiecie ze jest teraz we Włoszech,gdzie rozpoczęła kolejna część trasy koncertowej.Coś czytałam że Martina spędzi sylwestra z bratem w Mediolanie.Martina liczy że będzie bardzo dobra zabawa . :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz