Martina była pod wielkim wrażeniem! :)
piątek, 10 stycznia 2014
wtorek, 7 stycznia 2014
środa, 1 stycznia 2014
No siemanko! I jak minął sylwester , było dużo zabawy, macie kaca po piciu Picolo ? I jak wam leci już pierwszy dzień roku 2014?

Martina w tym roku spędzi sylwestra po raz pierwszy poza Argentyną. Wiecie ze jest teraz we Włoszech,gdzie rozpoczęła kolejna część trasy koncertowej.Coś czytałam że Martina spędzi sylwestra z bratem w Mediolanie.Martina liczy że będzie bardzo dobra zabawa . :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)
.jpg)
