Marina nauczyła się , specjalnie dla nas języka Polskiego i składa życzenia po Polsku ,to słodkie ! :D (to z Twitter'a ) Kochani, wesolych swiat i szalonego Nowego Roku dla wszystkich moich tinistas! Caluje i mam nadzieje do zobaczenia wkrotce 🎉🎄💝besos Polonia!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz