sobota, 28 grudnia 2013

                   Marina nauczyła się , specjalnie dla nas języka Polskiego i składa życzenia po Polsku ,to słodkie ! :D (to z Twitter'a ) 

      Kochani, wesolych swiat i szalonego Nowego Roku dla wszystkich moich tinistas! Caluje i mam nadzieje do zobaczenia wkrotce 🎉🎄💝besos Polonia!

To jej słowa z Twitter'a :D
https://twitter.com/TiniStoessel -Proszę to jej oficjalny Twitter :*:* Bezpośredni odnośnik do obrazka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz