wtorek, 31 grudnia 2013

Martina już  jest w Włoszech , gdzie spędzi tam sylwestra :)
Martina miała wywiad w Radiu Ltalia,i spotkanie z fanami .<3
Oczywiście wygląda jak milion dolarów :D he.
(Jak wam się podobają jej te ogromne  buty?.)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz