wtorek, 31 grudnia 2013

Podczas wywiadu z fanami w radiu ltalia,Martina zaśpiewała aktualnie jedną piosenkę.Fani podobno byli wzruszeni,aż wywołało na ich ciele gęsią skórkę :D 

Violetta RadioItalia: Martina Stoessel canta a cappella (wpiszcie sobie np.tak

I tam znajdziecie .
http://www.youtube.com/watch?v=seM2qLv5RPI A jak nie to macie tu .:D
Martina już  jest w Włoszech , gdzie spędzi tam sylwestra :)
Martina miała wywiad w Radiu Ltalia,i spotkanie z fanami .<3
Oczywiście wygląda jak milion dolarów :D he.
(Jak wam się podobają jej te ogromne  buty?.)
             Witajcie !
Jak tam dzionek leci ?...Z okazji Nowego Roku chciała składam wam jak najlepsze życzenia żeby ten rok był dla was jak najlepszy, niech będzie wesoły,spotykajcie nowych ludzi -miłych,pomyślności w nowym roku,no i po prostu żeby nic wam się złego nie przytrafiało tylko same dobre rzeczy . 
                                       ~~ Życzy wam Kasia.B ~~

poniedziałek, 30 grudnia 2013

     Hej,jak byście coś chcieli czy coś się zapytać to macie tu mojego ask'a zapraszam <3

          http://ask.fm/kasiaxdxd123



           Martina z bratem w samolocie ! 
 Wiecie za pewne że martina świetnie dogaduję się ze swoją rodziną, co nie jest tak oczywiste wśród gwiazd.Mam dla was zdjęcie z jej bratem , który ma na imię Fran.(słodki co nie?)
Podobni są do siebie bardzo co nie?:D.

niedziela, 29 grudnia 2013

                 Słyszeliście,że Martina pozdrowiła dziś Polskę, dziś pod czas czatu na żywo . !!Martina pokazała po raz kolejny jak bardzo kocha nasz kraj !♥Koncert w Polsce na pewno się odbędzie ! ♥☼
                         Martina w magazynie "GRAZIA" !Pełna sesja ♥

               Dziś pojawiły się kolejne fotki z tej sesji.Martina wyszła bardzo ładnie zobaczcie ! :)..Te fotki też możecie zobaczyć na Twitterze :D 
         

                           No,no to już 102 osoby miło mi bardzo ♥
           

sobota, 28 grudnia 2013

         
                           Marina Stoessel w Polsce!Koncert w lutym? ( na razie tylko plotki to są ).

            Martina Stoessel potwierdziła wczoraj, że uczy się języka polskiego i radzi sobie już bardzo dobrze. Oznacza to zapewne, że gwiazda szykuje się do koncertu w naszym kraju. Występ nie jest na razie potwierdzony, ale jest to zapewne kwestia czasu. Jest szansa, że występ odbędzie się na początku lutego, gdyż wtedy Martina kończy trasę w Europie..
                 Martina uczy się Polskiego !
              I mówi już bardzo dobrze ! :D Arr.

   Gwiazdy Hollywood są znane z tego,że próbują mówić po Polsku.Zachwycili nas jakiś czas temu One Direction, którzy powiedzieli "w górę ręce" .Ale pobiła ich Martina Stoessel,która mówi już prawie biegle po Polsku. 
 
                   Marina nauczyła się , specjalnie dla nas języka Polskiego i składa życzenia po Polsku ,to słodkie ! :D (to z Twitter'a ) 

      Kochani, wesolych swiat i szalonego Nowego Roku dla wszystkich moich tinistas! Caluje i mam nadzieje do zobaczenia wkrotce 🎉🎄💝besos Polonia!

To jej słowa z Twitter'a :D
https://twitter.com/TiniStoessel -Proszę to jej oficjalny Twitter :*:* Bezpośredni odnośnik do obrazka

czwartek, 26 grudnia 2013

                             Martina w czapce Mikołaja  co nie że słodko ☼! 

                    Martina nie zapomniała o swoich fanach,i złożyła im życzenia. I nawet jest zdjęcie jej w czapce mikołaja wygląda super nie ?                          
                                           ↓↓↓↓↓↓↓↓ 
                                                       ↓↓
                                   NOTATKA !                              
                                 ◘ Hej Miśki ◘  
                                
        No i jak tam święta mijają, mam nadzieję że dobrze.
       I jak ten blog dobrze jest macie jakieś tak ujmę sapy do niego,coś się nie podoba czy coś (walcie w komentarzu,a ja zmienię).Np.co byście chcieli tu czytać,oglądać & takie tam ☼.
           

środa, 25 grudnia 2013

wtorek, 24 grudnia 2013

                                      WESOŁYCH ŚWIĄT ! <3


               Z okazji Bożego Narodzenia chcę wam złożyć jak najlepsze życzenia,dużo zdrowia, miłości,pomyślności,dużo szóstek ,żebyście zdawali , noo udanego nowego roku,tylko nie poszalejcie za mocno na sylwestra!. To moje życzenia nie wiem co jeszcze wam mam życzyć :) 
  
 Ps.Przepraszam że teraz wam życzenia składam ale wcześnie w ogóle czasu nie było, szykowanie jedzenia itd...
HYM .. A jak wigilia minęła, dużo paczek było pod choinką,był mikołaj haha :* ?


                   Martina Stoessel na okładce magazyny  "GRAZIA"(#PREMIERA#)   
 To jej najlepsza sesja !!

        W Argentynie dziś ukazał się nowy numer magazynu "GRAZIA" Na okladce pozuje Martina Stoessel, i jest to jej chyba najlepsza sesja.Wkrótce powinny się pokazać kolejne zdjęcia z sesji !.Narazie zobaczcie okładkę #
#MRAŚNIE C-NIE ?    


       
         


               #Martina na Święta  w domu bez makijażu ! 

        -W domu w Argentynie dziewczyna pewnie pomaga mamie lepić pierogi,i takie tam :) Na tej fotce Martina jest bez makijażu jak wam się podoba , lepiej jej w czy bez#? 

       
                   #Martina ma białe ubranie na wigilię !# 
         # Już w Argentynie 
     
była (chyba)kolacja,Martina była gotowa do rodzinnego      spotkania.Zobaczcie jak wygląda jak 

wam się podoba od  skali 0 do 10 ! #

poniedziałek, 23 grudnia 2013

                      Martina jest bez makijażu, i w bikini !  
        Kiedy my się męczymy z tą okropną zimą w Polsce, to w Argentynie jest idealna pogoda Martina chciała tą pogodę wykorzystać i w stroju w swojej wilii w Buenos Aires.! :D 
  Jak wam się podoba Martina Stoessel bez makijażu ? ♥ 

niedziela, 22 grudnia 2013

       Wiecie,Martinie widziano w nocy na imprezie świątecznej w Buenos Aires! Dziewczyna była ubrana w sukienkę w wzorki , i mocna różą szminkę (mój ulubiony kolor ♥).Ona zawszę się bosko prezentuje |:D
                                  Niby Martinia jest spokojna, i ułożona ale gdy ktoś wejdzie jej za skórę umie pokazać pazurki co-nie ? ♥
  
HYm,, z serialu Violetta, którą wolicie Esmeralda czy Angie ? ♥
                      Ej tak szczerze kogo  woleliście Leona czy Thomasa ? :D

                  

                  A kogo wolicie teraz ? ;33
        Aaam .Ale te jej włosy arr ♥ Kocham takie końcówki włosów u niej super wyglądają.
      PS. Nie długo święta ♥
 
Ach te  usta po prostu me gusta ♥ 
                        Hym.. Pewnie wiecie że od jakiegoś czasu chodzą ploty że Martina i jej nowy kolega Peter Lanzani , są parą . Nie dawno dziewczyna potwierdziła że są razem o.O. Mimo że on ile od niej jest starszy no ale serce nie wybiera.I Martinia opublikowała zdjęcie jak się przytulają słodko ♥


    Siemanko ! Założyłam tego bloga po prostu z nudów, dziś mój pierwszy dzień. Będę tu wstawiać informacje,zdjęcia Martini i Petera (#nie raz jego #). No to tyle czekam na komentarze i mam nadzieje że będziecie zaglądać <33 
~~Kasi..♥