środa, 1 stycznia 2014

                                 SYLWESTER!     
 
Martina spędziła  sylwestra, była gościem  we włoskiej telewizji.Martina zaśpiewała jedną piosenkę na sylwestrowym koncercie.Wyglądała ślicznie wyglądała jak dla mnie!! :). Zaśpiewała piosenkę "Libre Soy"!! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz